BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 13442262
nr 1344 2262
Spegellampett
Rokokostil, 45x18cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:56:51
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr